IntymnePoradniki

10 fundamentów, które tworzą związki na całe życie. Bez nich nie dacie rady!

1.Nie oczekujcie, że ta druga osoba się zmieni

Wchodząc w związek decydujecie się na pełny pakiet, nie tylko zalety, ale także wady drugiej osoby.

2.Bądźcie odpowiedzialni

Pamiętajcie, że będąc razem, niemal każda ważna życiowa decyzja wpływa także na partnera. To koniec bycia egoistą, czas zacząć myśleć o konsekwencjach również dla tej drugiej osoby.

3. Wspierajcie się

Nikt nie ma tak ogromnego wpływu na samopoczucie człowieka, jak jego druga połówka. Macie niezwykłą moc sprawczą, możecie dobić i zdołować drugą osobę lub… dodać jej skrzydeł!

4.Cieszcie się małymi rzeczami

Kluczem do szczęścia jest umiejętność doceniania małych gestów i krótkich chwil. Zamiast czekać i skupiać się na tym, co przyniesie przyszłość, cieszcie się tym, co macie teraz.

5. Bądźcie spontaniczni

Rutyna jest nieunikniona w każdym związku, ale to od was zależy, czy dacie się jej pogrążyć. Zaskakujcie się nawzajem jak najczęściej.
6.Nie okłamujcie się
Bądźcie wobec siebie szczerzy. Czasami nawet niewinne kłamstewka, nagromadzone, potrafią wpłynąć negatywnie na najlepszy związek.

7.Słuchajcie się uważnie

To klucz do zrozumienia. Zamiast skupiać się wciąż na sobie, słuchajcie drugiej strony.

8.Rozmawiajcie ze sobą jak najwięcej

W biegu codzienności zapominamy zapytać ukochaną osobę, co u niej słychać. Czasami jedna, krótka wiadomość może rozpromienić cały dzień tej drugiej połówki.

 

9.Śmiejcie się

Pamiętajcie o poczuciu humoru, nawet kiedy nie jest wam do śmiechu. Początkowo wymuszony śmiech za chwilę stanie się prawdziwy.

10.Dajcie sobie odetchnąć

Każdy od czasu potrzebuje trochę samotności. Spędzajcie ze sobą jak najwięcej czasu, ale nie zapominajcie o chwilach tylko dla siebie.
Wasze komentarze:

Zobacz:

error: Content is protected !!
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker