Historie

Buldog odgryzł penisa pedofilowi gdy ten próbował dobrać się do śpiącego dziecka!

Ten pies to wielki bohater. Uchronił dwójkę małych dziewczynek przed 52-letnim pedofilem który próbował je zgwałcić! Teraz już tego nigdy nie zrobi ponieważ pies sam wymierzył mu karę i odgryzł penisa!

Cała ta historia wydarzyła się w Saline County, Arkansas. To tam po południu 52 letni James Gorecy postanowił wspiąć się na drugie piętro domu do sypialni dziewczynek. Chciał wykorzystać moment gdy dziewczynki spały a ich mama zajmowała się ogrodem.  Gdy tylko podszedł do łóżka młodszej z sióstr zaatakował go nasz bohater – Molly – 6 letni buldog.

dogbite2 300x225 - Bulldog Bites Pedophile’s Penis Off as He Tried to Rape Sleeping Children

Pies odgryzł pedofilowi penisa wraz z jądrami. To była czysta egzekucja. Nieprzytomnego mężczyznę chwilę potem znalzła matka dziewczynemk która natychmiast zadzowniła po policję.  W szpitalu lekarze stwierdzili że James jest w ciężkim stanie. Co więcej nie byli w stanie określić gdzie znajduję się jego prącie, także postnowili dokończyć dzieła i go wykastrować.

kh composite patient 300x200 - Bulldog Bites Pedophile’s Penis Off as He Tried to Rape Sleeping Children

U weterynarza okazało się że nasz bohater molly, połknął w całości przyrodzenie tego zwyrodnialca. Zobaczcie jej rentegen!

1 19 300x182 - Bulldog Bites Pedophile’s Penis Off as He Tried to Rape Sleeping Children

Miejscowi mieszkańcy opisali incydent, który wydarzył się około drugiej w poniedziałek, jako „bardzo nietypowy” dla okolicy w której mieszkają. Nigdy wcześniej żaden pedofil tutaj nikogo nie zaatakował.

„Myślę, że  każdy w sąsiedztwie to słyszał” „Nigdy nie słyszałem czegoś podobnego. „Krzyki które brzmiały jak z horroru. Wydawało mi się że kogoś torturują a to tylko nasz bohater wykastrował zwyrodnialca! Brawo dla tej psiny!

Buldog stał się bohaterem i dzięki swojemu instyktowi zapobiegł tragedi i traumie dziewczynek która towarzyszyła by im przez całe życie. Ta historia kolejny raz uświadamia nam że pies to najlpeszy przyjaciel rodziny.

 

Wasze komentarze:

Zobacz:

error: Content is protected !!
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker