HistorieIntymneNEWSY

Był wyśmiewanym grubasem. Po 10 latach na jego widok kobiety mają dreszcze! Chcą by je ugasił!

Zmiana nawyków może być trudna, a zmiana stylu życia jest jeszcze trudniejsza. Tworzenie nowych nawyków jest zdecydowanie ciężką pracą, ale warto. Ten człowiek zna wartość zmiany stylu życia lepiej niż ktokolwiek inny. Nigdy nie uwierzysz, jak bardzo zmienił swoje życie.

Sam Rouen został zwycięzcą sezonu „The Biggest Loser”, w którym każdy z zawodników walczył o największą utratę wagę w okresie 12 tygodni. Sam miał wtedy tylko 19 lat, ale przez całe życie zmagał się ze swoim ciężarem.

Show dał mu szansę zastąpienia starych nawyków nowymi, korzystnymi.

Kiedy został zwerbowany do programu telewizyjnego, ważył 154 kg. W trakcie serii Sam stracił 71 kg – niesamowity wyczyn dla każdego, ale jeszcze bardziej zadziwiający dla kogoś tak młodego.

Po tym, jak został zwycięzcą, Sam kontynuował swoją podróż w świecie fitness. Trenował, trzymał dietę, pozostając wciąż zmotywowanym do dalszej walki o lepsze Ja.

Przez cały ten czas trenował, mając jeden cel w głowie. Sam marzył o byciu strażakiem, ale nie mógł tego zrobić ze względu na swój kształt. To była jego szansa, żeby to zmienić!

Teraz nawet nie rozpoznasz Sam jako tej samej osoby! Stracił wszystkie resztki nadmiaru tkanki tłuszczowej!

Była gwiazda telewizyjna ma teraz wysklepione mięśnie i jest jednym z najlepszych strażaków na świecie. Dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu jest w stanie spełnić swoje marzenie i uczynić świat bezpieczniejszym miejscem.

Strażak utrzymuje ciało w formie, uderzając regularnie na salę gimnastyczną.

Sam wygląda niesamowicie:

Mężczyzna pojawił się jako model w kalendarzu straży pożarnej:

 

„Nie byłem jednak pewien, czy zamierzam napisać ten post … jednak. 10 lat. Co za czas. Tak wiele się wydarzyło, dobrze, źle, wszystko pomiędzy. Najwyższe wzloty i najniższe upadki. Wiem tylko, że mam w swoim rogu niesamowitych ludzi i jestem bezwarunkowo wdzięczny za to. ”

Jego wdzięczność pokazuje, że jego ciało nie jest jedyną rzeczą, która się zmieniła – zmieniło się także jego postrzeganie życia!

Sam nawet odniósł sukces w miłości. Jest zaręczony ze swoją dziewczyną Daniellą. Za miesiąc biorą ślub

Mimo że jest w świetnej formie, strażak nadal odczuwa niepokój rozwinięty dawno temu. „Nadal jestem bardzo samoświadomy” – wyjaśnił. „Nadal nie lubię zdejmować koszuli, nawet na plaży.” Wciąż odczuwa negatywne skutki swojego poprzedniego stylu życia. „Możesz być w swoim najgorszym punkcie życia i przy odrobinie ciężkiej pracy i wytrwałości, możesz obrócić to i spełnić swoje marzenia”.

Historia Sama jest tak inspirująca ponieważ uczy nas że każdy może zmienić się nie do poznania w ciągu paru lat! Warto walczyć o lepsze jutro dla siebie i być wytrwałym w swoich dążeniach. Pamiętajcie! Na końcu zawsze jest sukces!

Proszę PODZIEL to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Wasze komentarze:

Zobacz:

error: Content is protected !!
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker