Poradniki

Dlaczego pokazywanie się facetowi bez makijażu jest bardzo ważne?- oto powody!

Dlaczego pokazywanie się facetowi bez makijażu jest ważniejsze niż Ci się wydaje- oto powody, dzięki którym przestaniecie bać się chodzić bez makijażu. 

 

1. KIEDY JESTEŚ NIEUMALOWANA POKAZUJESZ PRAWDZIWĄ SIEBIE 

Pokazujesz mu siebie zwyczajną, naturalną, taką jaka jesteś, zupełnie prawdziwą i masz pewność, że taką cię kocha, bez ulepszaczy.

2. ŻADNA KOBIETA NIE MUSI SIĘ POLEPSZAĆ

Wszystkie jesteśmy piękne. Nie ważne czy z warstwą tapety czy bez. Jednak czasem warto podumać nad sobą nieumalowaną i powiedzieć sobie- ,,jestem bardzo ładna”. Uwierz, że kolesie też tak myślą.

3. DAJ MU DO ZROZUMIENIA, ŻE MUSI ZAAKCEPTOWAĆ CIEBIE TAKĄ JAKA JESTEŚ TU I TERAZ 

Nie bez powodu Merlin powiedziała kiedyś : „Jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.”

4.WADY BYWAJĄ PODNIECAJĄCE DLA FACETA 

Dla ciebie piegi to wada, maskujesz je udając, że ich nie ma. A dla niego piegi to oznaka twojej dziewczęcości. Daj mu się nacieszyć.

5. NIE DAJ SOBĄ STEROWAĆ

Nie ulegaj presji koncernów kosmetycznych. One chcą na Tobie zarobić pieniądze. Nie daj się zwariować i pokaż wszystkim, a szczególnie jemu jaka jesteś super bez niczego na buzi.

6. ZRÓB TO DLA SWOJEJ CERY 

Manifest dla czystej cery bez makijażu przyda się również tobie. Zobaczysz jak ładnie się oczyści i rozjaśni.

7.NIE KŁADŹ SIĘ SPAĆ W MAKIJAŻU 

Od czasu do czasu może się zdarzyć to spanie w makijażu – to nie jest przestępstwo. Wiemy, że chcesz obudzić się przy nim jak najpiękniejsza. Ale nie wprowadzaj tego zwyczaju w życie, bo jak sobie wyobrażasz waszą przyszłość? Zawsze będziesz spała w tapecie na twarzy?

Wasze komentarze:

Zobacz:

error: Content is protected !!
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker