HistorieIntymneNEWSY

Są ze sobą 73 lata. W te święta dowiedzieli się że muszą zostać rozdzieleni!

Na kilka dni przed Bożym Narodzeniem dowiedzieli się, że zostaną rozdzieleni. Z powodu demencji, Herbert ma zostać przeniesiony do innej placówki. To będą ich pierwsze od lat święta, których nie spędzą razem.

91-letni Herbert Goodine i 89-letnia Audrey Goodines są małżeństwem od 73 lat. Oboje bardzo się kochają i nie widzą poza sobą świata. Ostatnie lata spędzili razem w domu spokojnej starości. Niestety, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, muszą się od siebie oddalić…

Wczoraj rozmawiałam z rodzicami. Wtedy usłyszałam płacz matki, która powiedziała, że święta już się skończyły i to będzie najgorsze Boże Narodzenie, jakie kiedykolwiek obchodziła – pisze na Facebooku Dianne Goodine, córka pary.

Władze twierdzą, że nie mogą podejmować decyzji w oparciu o porę roku. Priorytetem jest zbadanie potrzeb każdej osoby, dlatego nie można było zwlekać z przeniesieniem 91-letniego Herberta do innej placówki

Wpis Dianne bardzo szybko zebrał ponad 18 000 udostępnień. Ludzie w większości stawali po stronie starszej pary, twierdząc, że nie powinna zostać rozdzielona. Jakie jest Twoje zdanie?

 

źródło:popularne.pl

Wasze komentarze:

Zobacz:

error: Content is protected !!
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker