HistorieNEWSY

Ten zwyrodnialec zmasakrował szczeniaka. Szuka go już cała Polska. Pomóż go złapać!

Czteromiesięczny Fijo został bestialsko skatowany. Jak pisze podwarszawska fundacja Judyta, która zajęła się szczeniakiem, pies przejdzie wielotygodniową rehabilitację, aby mieć szansę na jakąkolwiek sprawność. Bartosz Donarski, który jest podejrzany o ten czyn ukrywa się przed policją.


Złamany kręgosłup, połamane żebra, wybite zębym, złamana miednica. To tylko niektóre obrażenia psa, który leczy się obecnie w Fundacji dla Szczeniąt Judyta.

Do wydarzeń doszło 27 stycznia w Chełmży niedaleko Torunia. Kobieta, która wróciła do domu wraz z dwójką swoich dzieci zastała psa w kałuży krwi. Męzczyzna nie mógł wyjaśnić co się stało. Najpierw twierdził, że psa potrącił samochód, potem, że się na niego przewrócił. Potem uciekł, obawiając się kary.

Jak dowiedział się TVN24 psa do fundacji oddała żona mężczyzny, która wpiera fundację oraz współpracuje z organami ścigania i chce, żeby mężczyzna poniósł karę.

PROKURATURA WYDAŁA LIST GOŃCZY

Prokuratura wydała list gończy za mężczyzną, który policja opublikowała wraz z danymi.

Poszukiwany jest Bartosz Donarski, ur. 17 marca 1988 roku w Chełmży, obywatel polski, który w ostatnim czasie zamieszkiwał w Chełmży, a w chwili obecnej jego miejsce pobytu nie jest znane organom ścigania.

Udostępnij to i pomóż dorwać tego zwyrodnialca.

źródło: warszawawpigulce.pl, natemat.pl

Wasze komentarze:

Zobacz:

error: Content is protected !!
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker