NEWSYPoradniki

Zwierzę które ujrzysz na tym zdjęciu zdradzi to, co tak naprawdę pragniesz w związku!

Każdy w związku ma swoje potrzeby. Krótki psychotest dzieli je na pięć rodzai: słowa akceptacji, dotyk, otrzymywanie prezentów, akty oddania i wyjątkowy sposób spędzania razem czasu. Każde zwierze na grafice odpowiada pewnej potrzebie. Spójrz na zdjęcie i bez dłuższego zastanawiania się wybierz te, które od razu rzuciło Ci się w oczy. Dowiedz się czego tak naprawdę pragniesz w związku.

Delfin

Jesteś osobą kreatywną oraz ponosi Cię wyobraźnia. Przez to potrzebujesz osoby, która od czasu do czasu ściągnie Cię na ziemie i da Ci poczucie stabilizacji i oparcia. Dlatego też potrzebujesz kontaktu fizycznego.

Niedźwiedź

Władza leży w Twojej naturze. Nie oznacza to wcale, że jest to Twoją obsesją. Pozwalasz innym wziąć sprawy w swoje ręce, ale z czasem i tak kierują się do Ciebie o poradę. Dlatego też potrzebujesz codziennie drobnych dowodów miłości, a więc twoją potrzebą są prezenty i niespodzianki.

Krab

Gesty liczą się dla Ciebie bardziej niż słowa. Uwielbiasz okazywać czułość, a każdy dotyk jest dla Ciebie cenny. Każdy rodzaj zetknięcia, jak pocałunek czy przytulenie, są dla Ciebie ogromnym dowodem miłości, a więc pragniesz dotyku i czułości.

Szczeniak

Jesteś osobą bardzo czułą i czyjeś potrzeby są dla Ciebie ważniejsze, niż swoje własne. Twoja druga połówka jest dla Ciebie najważniejszą osobą, a więc Twoją potrzebą jest czas spędzony razem w wyjątkowy sposób.

Koń

Bardzo ciężko jest Ci uwierzyć w czyjeś dobre intencje i uczucia, a to wszystko dlatego, że jesteś osobą niezależną i upartą. Wolisz wszystko robić po swojemu, a więc mało kiedy prosisz o pomoc. Aby uwierzyć w czyjąś miłość, potrzebujesz aktu oddania, ponieważ słowa są dla Ciebie mniej wartościowe.

Kaczuszka

Należysz do osób, które ciągle wszystko analizują i skupiają się na szczegółach. Potrzebujesz czegoś, co pomoże Ci odciągnąć męczące myśli. Dlatego pragniesz spędzać niesamowity i wyjątkowy czas ze swoją drugą połówką.

Ptak

Jesteś otwartą i przyjazną osobą oraz nie boisz się ludzi. Nie kryjesz się ze swoimi emocjami. Najlepiej czujesz się wśród osób, które kochasz i które są dla Ciebie ważne. Dlatego też Twoją potrzebą są słowa akceptacji.

Wasze komentarze:

Zobacz:

error: Content is protected !!
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker