IntymnePoradniki

Żywioły – jakim z nich jesteś i co mówi o Twojej osobie?

Tak jak znaki zodiaku opisują nasz charakter i przyszłość, tak też są one przypisane do każdego z czterech żywiołów: ognia, powietrze, wody i ziemi, które też nas opisują. Relacje są najczęściej nawiązywane przez znaki zodiaku, które należą do tego samego żywiołu. Sprawdź jaki żywioł przypada na Ciebie.

Ogień

Znaki zodiaku: Baran, Lew, Strzelec

Przede wszystkim jesteś bardzo uroczą osobą, z którą przyjemnie spędza się czas, a więc ludzie chcą się z Tobą przyjaźnić. Posiadasz ogromną odwagę i dlatego nie boisz się marzeń oraz dążysz do ich spełnienia. Nawet tych, które wydają się dość szalone. Niestety, czasami chęć bycia w centrum zainteresowania przysłania Ci to, co jest ważne i powinno być zrobione.

Powietrze

Znaki zodiaku: Bliźnięta, Waga, Wodnik

Inteligencja i rozum są Twoimi przewodnikami w życiu. Kierujesz się głową, a emocje odsuwasz na bok. Dzięki temu stawiasz sobie pytania, na które uwielbiasz znajdywać odpowiedzi, a to łączy się z nauką nowych rzeczy, stajesz się jeszcze bardziej ambitną osobą oraz zmusza to do pracy umysłowej, którą bardzo lubisz.

Woda

Znaki zodiaku: Ryby, Rak, Skorpion

W przeciwieństwie do znaków należących do powietrza, kierujesz się w życiu emocjami. Jesteś bardzo romantyczną, emocjonalną i czułą osobą, ale za to bardzo upartą. Przez to, że większą wagę przykładasz do uczuć, to czasami zdarza się, że jesteś przytłoczony/a swoimi emocjami. Za to uwielbiasz dalekie i długie podróże oraz kochasz poznawać nowe rzeczy. Potrafisz kochać na zabój, ale jeśli ktoś zajdzie Ci za skórę, to prędko na pewno nie wybaczysz.

Ziemia

Znaki zodiaku: Panna, Koziorożec, Byk

Uwielbiasz samodzielnie rozwiązywać zadania. Szczery realista, który do każdego aspektu życia podchodzi bardzo rozważnie i praktycznie, a to sprawia, że życie staje się łatwiejsze i lepsze.

Wasze komentarze:

Zobacz:

error: Content is protected !!
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker